Aktualności

Młodzi zawodnicy UKS FOXBALL na zawodach organizowanych przez KP "Sokół" Rzeszów

W dniu 13.05.2017 na pływalni ROSiR w Rzeszowie, odbyły się zawody pływackie dla uczniów szkół podstawowych o puchar klubu pływackiego "Sokół Rzeszów". Oprócz licznie przybyłych pływaków z rzeszowskich szkół podstawowych oraz przedstawicieli klubu pływackiego "Sokół" Rzeszów, który był organizatorem tych zawodów, UKS FOXBALL reprezentowało spore grono zawodników.
Więcej w rozwinięciu newsa
Nasi młodzi zawodnicy zdobyli sporą liczbę medali oraz dyplomów - Tomasz Kupkowski zajął pierwsze miejsce w wyścigu na dystansie 25 m stylem klasycznym oraz trzecie na 50 m stylem dowolnym, Kamila Gierlicka zajęła trzecie miejsce na 25 m stylem klasycznym i w wyścigu na 25 m stylem grzbietowym, Kaja Trzeciak zajęła czwarte miejsce w wyścigu na 25 m stylem grzbietowym i piąte na 50 m stylem dowolnym, Antonina Krupińska była szósta na 25 m stylem klasycznym, Adam Krupa czwarty na 25 m stylem klasycznym, a Dominik Knap szósty na tym samym dystansie, Honorata Nowak była czwarta na 25 m stylem grzbietowym, Martyna Fluda zajęła szóste miejsce na tym samym dystansie. Wszyscy młodzi zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, tym bardziej, że dla niektórych osób były to pierwsze poważne zawody pływackie. Gratulujemy.
Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć z tych zawodów w galerii.
Wyniki z tych zawodów są do podglądu w dziale "Wyniki z zawodów".