Aktualności

Obóz letni 2017 nad jeziorem solińskim

Obóz letni 2017 nad jeziorem solińskim

W dniach 10 lipca - 19 lipca 2017 roku sekcja pływacka UKS FOXBALL organizowała obóz letni w miejscowości Jawor nad Jeziorem Solińskim. Mieszkaliśmy w pawilonie "Jawornik" na terenie WZW Jawor. W tym roku na obozie pojawiło się trzydziestu sześciu uczestników, większość związanych z naszym klubem, ale nie tylko.
W czasie pobytu nad jeziorem mieliśmy zajęcia na wodzie - pływaliśmy kajakami, pluskaliśmy się również w jeziorze solińskim, mieliśmy wycieczkę statkiem „Żubr”, gimnastykowaliśmy się na deskach windsurfingowych, odbyliśmy również szkolenie z zakresu ratownictwa wodnego, kurs pierwszej pomocy, mieliśmy również drużynowe wyścigi na kajakach. Mieliśmy zajęcia na sali gimnastycznej oraz na basenie, mieliśmy grę terenową, która była dla wielu uczestników wyzwaniem, powędrowaliśmy na górę Jawor. Tradycyjnie w sobotę wieczorem rozpaliliśmy ognisko przy akompaniamencie gitar. Po kolacji graliśmy w różne gry zespołowe na przyległych do ośrodka boiskach, lub bawiliśmy się podczas różnych konkursów (mieliśmy konkurs „Mam talent”, konkurs plastyczny). Odbyliśmy też przejażdżkę drezynami rowerowymi oraz zwiedziliśmy muzeum młyna i pośpiewaliśmy troszkę piosenek żeglarskich.
Dziękujemy za mile spędzony czas i do zobaczenia w przyszłym roku na obozie letnim.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z obozu, które znajdują się w galerii.

Newsletter UKS Foxball

Bądź na bieżąco!

Subskrybuje zawartość