Podsumowanie obozu letniego

W dniach 9 lipca - 18 lipca 2016 roku sekcja pływacka UKS FOXBALL organizowała obóz letni w miejscowości Jawor nad Jeziorem Solińskim. Mieszkaliśmy w pawilonie "Jawornik" na terenie WZW Jawor. W tym roku na obozie pojawiło się trzydziestu uczestników, większość związanych z naszym klubem, ale nie tylko.
Dzień zaczynaliśmy śniadaniem, zaraz po posiłku ruszaliśmy na zajęcia. W pierwsze dni pobytu nad jeziorem mieliśmy zajęcia na wodzie - pływaliśmy kajakami, żaglówką, pływaliśmy również wpław po jeziorze, mieliśmy dwie wycieczki statkiem ("Komandorem" oraz ratowniczym WOPR), gimnastykowaliśmy się na deskach windsurfingowych, odbyliśmy również szkolenie z zakresu ratownictwa wodnego, kurs pierwszej pomocy, mieliśmy również drużynowe wyścigi na kajakach. Później aby zregenerować siły mieliśmy obiad, krótka przerwa i znów zajęcia na wodzie, lub sala gimnastyczna albo basen. Po kolacji graliśmy w różne gry zespołowe na przyległych do ośrodka boiskach, lub oglądaliśmy filmy szkoleniowe, albo bawiliśmy się podczas różnych konkursów (mieliśmy pokaz kabaretów, konkurs plastyczny). Odbyliśmy też przejażdżkę drezynami rowerowymi. W ostatnich dniach obozu niestety pogoda się troszeczkę zepsuła, dlatego też zrezygnowaliśmy z wyprawy górskiej, ale w zamian za to zwiedziliśmy dwa muzea, pośpiewaliśmy troszkę piosenek żeglarskich, a w ostatni wieczór odbył się chrzest dla uczestników którzy byli pierwszy raz na obozie.
Dziękujemy za mile spędzony czas i do zobaczenia w przyszłym roku na obozie letnim.