Aktualności

Rozpoczęcie sezonu 2019/2020

Rozpoczęcie sezonu 2019/2020

Pierwsze zajęcia w sezonie 2019/2020 odbędą się w dniu 16.09.2019 (poniedziałek). Zajęcia będą odbywać się zgodnie z harmonogramem zamieszczonym na naszej stronie internetowej. Prosimy Państwa o przybycie 20 minut przed planowaną godziną rozpoczęcia zajęć. Zapraszamy wtedy na krótkie zebranie dotyczące nowego sezonu. Zebrania te będą odbywać się przez cały pierwszy tydzień trwania zajęć.
Jednocześnie informujemy i przypominamy, że na podstawie zarządzenia dyrekcji ROSiR-u, dzieci uczęszczające na zajęcia UKS FOXBALL na pływalni "Delfin", wchodzą do szatni pod opieką kadry instruktorskiej. Rodzice dzieci nie mogą wchodzić z dziećmi do szatni basenowej. Sekcja pływacka UKS FOXBALL została zobligowania do przestrzegania tego zarządzenia. Do zobaczenia w nowym sezonie !!!

Newsletter UKS Foxball

Bądź na bieżąco!

Subskrybuje zawartość