Aktualności

Tradycyjne zawody mikołajkowe

Tradycyjne zawody mikołajkowe

We wtorek (5.12.2017) na pływalni "Delfin" przy ulicy Rejtana odbyły się zawody mikołajkowe organizowane przez UKS FOXBALL.
W tegorocznych zawodach brało udział 60 dzieci uczęszczających na zajęcia naszej sekcji. Zawodnicy byli podzieleni na dwie grupy (trening i doskonalenie) i mieli do pokonania dystans 50 m stylem dowolnym lub grzbietowym.
Po zakończeniu zawodów, wszyscy uczestnicy otrzymali upominki. Dodatkowo, najlepsza trójka w każdej kategorii wiekowej nagrodzona została pamiątkowymi medalami, a wszyscy zawodnicy otrzymali dyplomy.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zawodów do galerii zdjęć
Szczegółowe wyniki z zawodów:
50 m stylem grzbietowym - grupa doskonalenia
Roczniki 2008 i młodsi - dziewczęta
1. Honorata Nowak - 1:00.65
2. Martyna Guzek – 1:13.94
3. Emilia Szopa – 1:17.74
50 m stylem grzbietowym - grupa doskonalenia
Roczniki 2008 i młodsi - chłopcy
1. Marcin Zrębiec – 1:04.19
2. Mateusz Smoleń – 1:14.26
3. Krystian Marek – 1:16.62
50 m stylem grzbietowym - grupa doskonalenia
Roczniki 2006, 2007 - dziewczęta
1. Amelia Rogowska – 49.90
2. Kamila Gierlicka – 52.81
3. Gabriela Brzęk – 1:01.00
50 m stylem grzbietowym - grupa doskonalenia
Roczniki 2006, 2007 - chłopcy
1. Dominik Knap - 1:01.30
50 m stylem grzbietowym - grupa doskonalenia
Roczniki 2005- dziewczęta
1. Oliwia Martoń – 1:00.83
50 m stylem dowolnym - grupa doskonalenia
Roczniki 2008 i młodsi - dziewczęta
1. Laura Wierzbicka – 56.26
2. Lena Wiącek – 1:03.19
50 m stylem dowolnym - grupa doskonalenia
Roczniki 2008 i młodsi – chłopcy
1. Mateusz Tereszkiewicz – 1:06.38
2. Ignacy Nizioł – 1:07.28
50 m stylem dowolnym - grupa doskonalenia
Roczniki 2006, 2007 - dziewczęta
1. Antonina Krupińska – 46.75
2. Kamila Młynarczyk – 49.54
3. Maja Mrzygłód – 56.09
4. Martyna Fluda – 1:01.16
5. Oliwia Kostek – 1:08.83
50 m stylem dowolnym - grupa doskonalenia
Roczniki 2006, 2007 - chłopcy
1. Miłosz Góral – 48.28
2. Maciej Grochala – 52.25
3. Mikołaj Dziuszyński – 58.94
4. Aleksander Kołwa – 1:03.51
5. Sebastian Wilk – 1:23.31
50 m stylem dowolnym - grupa doskonalenia
Roczniki 2003, 2004, 2005 - chłopcy
1. Wiktor Ślęczka – 45.26
2. Jakub Lubera – 55.22
50 m stylem grzbietowym - grupa treningowa
Roczniki 2005, 2006 - chłopcy
1. Tomasz Kupkowski – 45.08
2. Mikołaj Szargut – 46.86
50 m stylem grzbietowym - grupa treningowa
Roczniki 2003 i starsi - dziewczęta
1. Barbara Lech – 43.18
50 m stylem grzbietowym - grupa treningowa
Roczniki 2003 i starsi - chłopcy
1. Olaf Gieroń – 35.97
2. Adam Klucznik – 36.70
3. Daniel Koczynasz – 37.40
4. Marcin Młynarczyk – 40.05
5. Krzysztof Długosz – 46.71
50 m stylem dowolnym- grupa treningowa
Roczniki 2005, 2006 - dziewczęta
1. Katarzyna Chlebowicz – 40:29
2. Katarzyna Mandla – 40:46
3. Kaja Trzeciak – 40.53
50 m stylem dowolnym- grupa treningowa
Roczniki 2004- dziewczęta
1. Malwina Rusinek – 47:00
50 m stylem dowolnym- grupa treningowa
Roczniki 2006, 2007 - chłopcy
1. Sebastian Regulski – 45:06
50 m stylem dowolnym- grupa treningowa
Roczniki 2005, 2006 - chłopcy
1. Szymon Smoleń – 39:91
2. Hubert Dudek – 44:31
3. Sebastian Wiącek – 49:46
50 m stylem dowolnym- grupa treningowa
Roczniki 2003 i starsi - dziewczęta
1. Kinga Tomala – 35:50
2. Aleksandra Baran – 36:30
3. Anna Grędys – 37:75
4. Agata Szymańska – 37:80
50 m stylem dowolnym- grupa treningowa
Roczniki 2003 i starsi - chłopcy
1. Dawid Długosz - 28:74
2. Artur Komorowski – 29:12
3. Tymoteusz Kidacki – 29:50
4. Michał Janas – 30:41
5. Kacper Nowak – 30:56
6. Szymon Chlebowicz – 32:93
7. Marek Woźny – 33.21
8. Sebastian Knap – 36:76
9. Hubert Piątek – 40:55

Newsletter UKS Foxball

Bądź na bieżąco!

Subskrybuje zawartość