Aktualności
Zimowe Mistrzostwa Klubu Bobry Dębica
Na 25-metrowej pływalni w Dębicy w dniach 16-17.12.2011 odbyły się zawody pływackie pod nazwą "Zimowe Mistrzostwa Klubu Bobry Dębica". Sekcję pływacką UKS FOXBALL reprezentowało siedmiu zawodników. Byli to: Wojciech Majewski, Michał Szykuła, Michał Miśków, Jakub Mik, Patryk Tama, Szymon Górny i Adam Klucznik. Wojciech Majewski zdobył cztery medale: dwa złote (100 m stylem klasycznym, 100 m stylem motylkowym), jeden srebrny (50 m stylem dowolnym) i jeden brązowy (400 dowolny). Wojtek wygrał również wielobój w kategorii 10 lat i młodsi z wynikiem 901 pkt., a w dwuboju uplasował się na trzecim miejscu z wynikiem 478 pkt. UKS FOXBALL mógł zdobyć jeszcze jeden medal, w wyścigu na dystansie 200 m stylem klasycznym Jakub Mik uplasował się na trzecim miejscu, ale za dotkniecie ściany przy nawrocie jedną ręką został zdyskwalifikowany. Ogólnie były to udane zawody, zawodnicy poprawili swoje rekordy życiowe na wielu dystansach i pokazali się, w tym ostatnim starcie w roku 2011, z jak najlepszej strony. Oby tak dalej !!!
Wyniki z zawodów tutaj
Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć z zawodów w Dębicy.








